Ana Sayfa Servis Sektörü Arçelik Servis Çengelköy

Arçelik Servis Çengelköy

632
0
Paylaş
Arçelik Servis Çengelköy
Arçelik Servis Çengelköy

Türkiye’nin gururu ve en değerli markalarımız Arçelik Servis Çengelköy için bu tanıtım yazısını yazmak istiyorum. Sakın yanlış anlamayın Biz hizmet verdiğimiz Arçelik markasına tamirci olarak destekler sunuyoruz.

Herhangi bir şekilde Arçelik’in yetkili servisi ile bizleri karıştırmayın Biz her alanda ve her markaya teknik destek ve tamir hizmetleri.

Bakım montaj ve yedek parça tedarik hizmetleri sunuyoruz. Arçelik Servis Çengelköy için elimizden geleni her zaman yapmaya hazırız Biz özel servisiz.

Bu özel servisimiz sizlere en değerli Arçelik ürünlerinizin tamiri ve onarımı alanında destekleri iletiyor.

Şirket prensibi gereği vermiş olduğumuz ve yapmış olduğumuz hizmete garantiler sunuyoruz.

Kaliteli ve kurumsal servis sizlere uygun fiyatlı onarım hizmeti sunar hemen arayın. 0216 469 34 35

Arçelik Servis Çengelköy

Konusunda uzman personellerimiz İstanbul ili Çengelköy Mahallesi’nde beyaz eşya buzdolabı çamaşır makinesi ve kurutma makinaları ile ilgili sorunlar teşkil ettiği takdirde. Özel olarak tamirci ve servis yetkilileri olarak sizlere servisler sunuyoruz. Konusunda Arçelik Servis Çengelköy ehil personeller Sevindik firma ve güleryüzlü yaklaşımla lokasyonunda yıllardır destekleri sunuyoruz.

Yapmış olduğumuz tamir etmiş olduğumuz buzdolabı ve ev aletlerine garantiler. Tabii ki iletmek değilsin bu garantiler sizlere bırakmış olduğumuz fatura ve teknik servis formu üzerinde bitmiş olduğunuz tarihler arasında geçerli oluyor.

Bu tarihleri geçirirseniz de yeni firmamız inisiyatif sağlayıp indirimi ile sizlere destekler sunuyor. Sabah saat dokuzda açılıyoruz akşam saat dokuza kadar. Hizmetler Suna biliyorsun. Arçelik Servis Çengelköy Akşam dokuza kadar hizmetlerimizin nedeni bazı müşterilerimiz işinden evine Geç gelebilmek de bu müşterilerimize yardımcı olabilmekte yiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here