Ana Sayfa Servis Sektörü İstanbul’da Kaliteli Beyaz Eşya Tamir Şirketi

İstanbul’da Kaliteli Beyaz Eşya Tamir Şirketi

794
0
Paylaş
İstanbul'da Kaliteli Beyaz Eşya Tamir Şirketi
İstanbul'da Kaliteli Beyaz Eşya Tamir Şirketi

İstanbul’da Kaliteli Beyaz Eşya Tamir Şirketi İstanbul’da beyaz eşya ve klima ankastre ürünleri ile alakalı teknik servis hizmetleri vermek isteyen birçok firma var ama esnaf bilgi olarak sizlere en iyisini sunmak istiyoruz.

Dayanıklı tüketim kullanım amacıyla yanlış kullanım ya da vur kullanım neticesinde beyaz eşyalarda oluşabilen problemler bazen insanların canını sıkabilir.

Bu bağlamda bizim tüketicilerimize paylaşmak istediğimiz. Bilgi iyi biri beyaz eşya servis şirketidir Kaliteli Markaların firmalarının geneline bahsedeceğimiz gibi İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında oldukça Eski servislerden.

Hatta ilk servislerden diyebilirim birçok markalara dönemsel yetkili servisler yapıp Zamanla anlaşamayıp belki bazı markaları hala yetkili servis hizmetleri.

Biliyorlar ama bu konuda çok fazla bilgiye sahip değiliz. Kendileri buzdolabı çamaşır makinası ve çamaşır dışında kurutma makinaları bulaşık makinesi gibi ev aletlerinin Genel Ne hızlı ve güvenilir bir şekilde tamir hizmetleri verdiğini çok iyi biliyoruz.

Beyaz Eşya Servisi İletişim Bilgileri

0216 469 34 35

İstanbul’da Kaliteli Beyaz Eşya Tamir Şirketi

Evet sevgili tüketiciler beyaz eşya tamiri önemli Öncelikle kurumsal kişilerin ve bu konuda.

Ehil olan personelleri personel kadrosunun yoğunluğuyla bilinen servislerin yapması gerektiği bir sektör.  İstanbul’da Kaliteli Beyaz Eşya Tamir Şirketi Bağlamda İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasının en dayanıklı tüketim mallarının tamir eden firmasını, sizlere açıklıyor olacağız.

Sevgili dostlar Bu firma 1992 yılında İstanbul Anadolu Yakası Alaşehir’de kurulan ilk kurulduğu dönemlerde.  Burak Teknik olarak ismi olan daha sonra Servis Asia olarak güncellenen bir firma firma oldukça kurumsal.

Ustası Nihat Kuru’nun tam anlamıyla. Ustalık belgeleri ve Usta öğreticilik belgesi yönettiği. İyi hizmetler sunabilen teknik hizmetler alanında kendisini yıllarca geliştirmiş.

Olduğu yerde saymamış, iyi bir teknik servis şirketi. Bu servis şirketi birçok markaya hizmetler sunuyor. Aklımıza gelen markalar Arçelik Beko Bosch Siemens Profilo Regal Vestel Altus gibi birçok markalara hizmetler sunuyor.  Ama tabii ki Amerikan mallarına özellikle Amana sub-zero General elektric gibi önemli markaların yetkili servisine dönemsel olarak yaptığını çok iyi biliyoruz.

Paylaş
Sonraki İçerikSultanbeyli Web Tasarım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here