Ana Sayfa Üretim Sektörü Koli Bandı Fabrikası – Nuga Bant

Koli Bandı Fabrikası – Nuga Bant

777
0
Paylaş
Nuga Bant Baskılı Koli Bandı Fabrikası
Nuga Bant Baskılı Koli Bandı Fabrikası

Türkiye’de para kendi sektörü ve toptan sektörleri tam anlamıyla koli bandı aktif olarak yoğun bir şekilde kullanmakta bizde Sektörel Koli Bandı Fabrikası, Nuga Bant , pazarda Lider konumda koli bandı üreticisiyiz oluşan Siparişleriniz acil bir şekilde müşterilerimize ulaştırılması baskı kalitemiz ve koli bandının yapışma kalitesi 1, sınıftır sizlere iyi hizmetlerle iyi ürünler ulaştırmak bizim vizyonumuz.

Koli Bandı Fabrikası

Çok önemli referanslarımız da Türkiye’nin önde gelen e-ticaret markası hepsiburada.com gibi ve hemen hemen Türkiye’nin bütün illerinde birçok mağazaları olan en ünlü markası LC Waikiki gibi markalar bizleri tercih etti.

Çünkü yapmış olduğumuz işin arkasındayız vermiş olduğumuz fiyatlar Sektörel pazar da hemen hemen en uygun ve kaliteli malzemelerle üretilmiş koli bandı fiyatlarıdır.

Koli Bandı Fabrikası – Nuga Bant

Şirketimiz uluslararası pazarda tüm dünyaya koli bandı üretmekte baskılı ya da baskısız bütün koli bantlarını bizde bulabilirsiniz ürünlerimizin kalitesinden asla şüphemiz ve kuşkumuz Yok yapmış olduğumuz ürünlere Garanti bizi kesinlikle veriyoruz. Koli Bandı  raf ömürleri ve kullanım ömürleri sizlere detaylı bir şekilde sipariş formunda bildiriliyor tüketilmesi gereken koli bandının tarihleri ve son tüketim tarihlerini değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz son tüketim tarihi geçmemiş ürünlere Garanti sunuyoruz

Her yer ebatta daha rengarenk baskılı.  Yada baskısız koli bandı için Nuga Bant sizlerin tercihiniz olsun.  iyi hizmeti iyi şirket sizlerin ayağınıza kadar ulaştırıyor. lütfen fiyat bilgisi almak için web sayfamızı tıklayın.  :

www.nugabant.com.tr

Nuga Bant Üretim Merkezi

Çavuşoğlu Mah. Yakacık Cad. No:130 

34873  Kartal / İstanbul

info@nugabant.com

Tel: 0(216) 389 30 40

Fax: 0(216) 374 68 68

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here