Ana Sayfa Yapı Sektörü Kolon İç Mimarlık

Kolon İç Mimarlık

1017
0
Paylaş
Kolon İç Mimarlık
Kolon İç Mimarlık

Tasarım ve proje denilince Kolon İç Mimarlık sizlere oldukça isteğinize. Özgün ve düşündüğünüz tasarımlara. Sadık kalarak kendi bilgi ve becerilerini aktarabilen tasarım ve proje uygulama konularında sizlerin isteklerini tam anlamıyla karşılayabilen bir şirket.  Önemli tasarım ödülleri bulunan. Bu şirket yaklaşık 4 senedir Kadıköy ilçesinde hizmetler sunar.

Müşterilerin isteklerini yerine getiriyor. Kolon İç Mimarlık Uluslararası birçok projede yer alan Bu şirket siz değerli bireysel kullanıcılar dahil olmak üzere tüm kurumsal firmalara İsteğe özel her türlü disiplinini iç mimarlık hizmetleri sizlerin hayallerinizi gerçekleştirebilen yaklaşımlarda.

Kolon İç Mimarlık

Kurumsal yönde beklentilerinizin tümünü karşılayabilen aynı zamanda. Teknolojiye ayak uyduran bu tasarımı şirketi hizmetinize hazır. Kolon İç Mimarlık  Kolon Mimarlık; mimarlık, iç mimarlık ve ürün tasarımı alanlarında çalışan.

Disiplinler arası bir oluşumdur. Tasarım ,proje ve uygulama hizmetleri vermektedir. Önemli tasarım ödülleri bulunan istanbul / kadıköy’deki bu tasarım ofisi 2014 yılında kurulmuştur. Sizlerde destek ve hizmet almak isterseniz uzmanlarımızdan bilgi alın.

Firma Adı : KOLON İÇ MİMARLIK
Adres : CAFERAĞA MAHALLESİ SERASKER CADDESİ UZUNLULU İŞ HANI 66/9
Telefon : 0 216 346 4100
Faks : 0 216 346 4100
Gsm No : 0 905 546 6599
Web Sitesi : 34710
Yetkili : Nazım DAĞDEVİREN (İç Mimar)
Şehir / İlçe : İstanbul – Kadıköy
Kuruluş Yılı : 2014
İşletme Türü : Limited
Yıllık Ciro : 500,000 TL – 1 Milyon TL
Çalışan Sayısı : 1 – 5 Kişi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here