Ana Sayfa Servis Sektörü Ümraniye Profilo servisi

Ümraniye Profilo servisi

568
0
Paylaş
Ümraniye profilo servisi
Ümraniye profilo servisi

Ümraniye Beyaz Eşya Servisi Hizmetinizde

Beyaz eşya ve dayanıklı ev aletleri üretiminde, teknolojik ve modern tasarımları ile Profilo markası, Türkiye’de hemen hemen bütün ev ve iş yerlerinde mutlaka bulunmaktadır. Ümraniye Profilo servisi Oldukça sağlam ve kaliteli bulaşık ve çamaşır makineleri. fırınlar ve ankastre set üstü ocaklar ile yıllara meydan okuyan bu eşyalar çoğu zaman elektrik voltaj yükselmeleri. su şebekesinden kaynaklı sorunlar ve yanlış kullanım sonucu arıza verebilmektedirler.

Ümraniye Profilo servisi

Çoğu kullanıcı, beyaz eşyasının bozulmasından daha çok, ne zaman tamir edileceği konusunda endişe duymaktadır. Servislerdeki en büyük eksiklik de, arızalı ürüne erken müdahale edememe ve tamirat işlemlerinin uzaması şeklinde olmaktadır. Ümraniye Profilo servisi kurulduğu günden beri, hız ve kaliteyi kendisine misyon olarak kabul etmiştir.

Servisimiz özellikle ev ya da iş yerlerinde, en fazla bir gün içerisinde, ilk günkü gibi çalışır ve sağlamlıkta beyaz eşyanızı teslim etme konusunda hassastır.

 

İşçilerimiz müşterilerine nazik ve kibar davranma konusuna ayrıca önem göstermektedir. Yılların birikimini işlerindeki kalitede gösteren Emsen Teknik firması olarak İstanbul’un her ilçesinde bir şubesi olan Profilo servis Ümraniye

ilçesinde de hizmet vermektedir. İşçilerimiz düzenli hizmet içi eğitim seminerlerine alınarak güncel tamir ve montaj yöntemlerini öğrenmekte. Yeni geliştirilen çözüm metotlarını müşterilerine sunmaktadır. Beyaz eşyanızın arızalanması durumunda, servisimizi aramanız ve çözüm teklifimizi almanız siz müşterilerimizin faydasına olacaktır.

Profesyonel teknik elemanları ile 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan servisimize www.EMSEN.net adresinden ulaşabilirsiniz. Arıza çıkaran beyaz eşyaya, anında ekiplerimiz tarafından müdahale edilecek ve gerekli onarım durumu, masrafı ve süresi size anında bildirilecektir.

Profilo Servisi Kalite Ve Güvenin Adresi

Servis olarak yaptığımız işlerin arkasında durduğumuz gibi yedek parça olarak cihazlarınıza monte ettiğimiz bütün malzemeler, firmamız tarafından bir yıl süreli garanti kapsamında bulunmaktadır. Montajı yapılan makine parçaları da muadil parçalar olmayıp, orijinal üretim malzemelerdendir. Servisimize emanet ettiğiniz, beyaz eşyalarınızın arızası, her ne ise tespiti yapılarak, bakım ve onarımı son teknoloji malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ümraniye Profilo servisi  Telefon ve internet üzerinden firmamızın uzman personeline sadece bozulan makineler ile ilgili değil; çalışır durumdaki Profilo beyaz eşyalarınız ile ilgili bilgi almak için de başvurabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here