Ana Sayfa Reklam rational fırın

rational fırın

895
0
Paylaş
Kusursuz Fırın Mı Arıyorsunuz ?

 

Değişen toplum standartlarının farkında olan bir firma olarak yiyecek sektöründeki bütün yenilikleri titizlikle takip ediyoruz. Bu takip neticesinde bitmeyen bir yenilenme süreci içerisindeyiz. Endüstriyel rational fırın sektöründe yenilikleri takip etmekle kalmayıp deneyimli ar-ge ekiplerimiz ile pek çok yeniliğe de imza atıyoruz. Amacımız müşterilerimiz kendi müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmasını sağlamak. Vista Makine olarak kullanım alanlarına göre en iyi fırını üretmekle kalmıyor müşterilerimize bu anlamda danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.

Her Fırın Her Firmaya Uymaz

İşini iyi yapan bir ekiple çalışıyor olmanın verdiği güven ile müşterilerimize her zaman en doğru yönlendirmeyi yapıyoruz. Pizza üretimi yapan bir firma için taş taban, yemek fırınlama için Rational fırın gibi yönlendirmeleri yaparak müşterilerimizin bu alanda en iyi olmalarına destek oluyoruz. Teknoloji anlamında en iyi ve en yeniye sahip olurken bu tür müşteri geri dönüşleri ile beslenen sağlam bir firmayız.

Akıllı Pişirme Sistemleri

Firmamızın sunduğu Rational fırın sistemlerinde pişiriciyi bilgilendiren bir sistem olduğunu görülür. Dünyaca üne sahip firmanın dizaynı olan ürünleri de Vista Makine vesilesi ile temin etmeniz mümkün. Sezgisel denilebilecek bir pişirme gücüne sahip olan bu ürün daha çok butik mutfaklar ve hayal gücünün ötesine geçebilen şeflerin adeta sağ koludur. Buhar gücü ve ısı gücünün yanı sıra yer kaplamaz. Enerji tasarrufu sağlarken sanayi tipi fırın beklentisinin üzerinde bir hizmet verir.

Tasarım Harikası Ürünler

Fırınlarımızın elektronik göstergeleri, güvenli ısı ayar sistemleri, opsiyonel olarak gizlenebilen kapak sistemleri, şık ve kullanışlı dizaynlarının yanında ısıyı en doğru şekilde dağıtan üretim süreçleri başarı hikayemizi oluşturuyor. Cam kapaklar ısı ayar panelleri ile profesyonel olmayan kullanıcılara bile kolay bir kullanım hizmeti sunar. Bu özelliklerine rağmen piyasada yer alan düşük performanslı ürünler ile paralel fiyatlandırması ile müşterilerimizin bütçelerine de katkı sağlıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here