Ana Sayfa Genel Teknoak Hidrolik Sistemleri

Teknoak Hidrolik Sistemleri

860
0
Paylaş
tekno ak hidrolik
tekno ak hidrolik

Teknoak Hidrolik Sistemleri 1986 senesinde büyük bir özveri ve yatırımla kurulan teknoak hidrolik pnomatik makine ve ekipmanları sanayinin tanıtım yazısını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Her türlü Özel sipariş ve kullanım amacına göre 25 milimetre ile 600 milimetre çapında strok boyutuna kadar hidrolik silindir üretmekte. Yüksek başarı projeleri ile beraber yüksek güven ve itibar kazanan şirket İstanbul Ümraniye bölgesinde.

Teknoak Hidrolik Sistemleri

Teknoak hidrolik şimdiye kadarki yüksek başarısı ve üstlendiği mükemmel üretim hacmi ile itibar kazanarak yoluna devam ediyor fark yaratan üretim hacmi ve müşterilere vermiş olduğu Güven şirketin Pnömatik ve Enstrümantasyon konularındaki büyük kitlelere.

2008 yılından beri ulaşıyor hidrolik de kendini bir aile kanıtlamış ve yüksek müşteri potansiyeli ile teknoak hidrolik faaliyete geçmiştir.

Bu sektördeki şirketin ürettiği hidrolik sistemleri ihtiyacınız varsa.

Sizlere tavsiye edebileceğimiz En mükemmel şirkettir Hayli İşinin ehli ve konumu itibariyle ulaşım kolaylığı sağlayan Bu şirket. Teknoak Hidrolik Sistemleri sizlere hizmetler gönderiyor.

Kurumsal yapıda ve sizlere üretmiş olduğu ürünlerin arkasında durmadan hızla yıllardır devam ediyor. edindiğimiz bilgilere göre almış olduğu siparişlerini hızlıca yetiştirebiliyor.  Teknoak Hidrolik Sistemleri Müşteriler tarafından olumlu yorumları olan Nadide hidrolik şirketlerinden biri tanesi.

TeknoAk Hidrolik
TeknoAk Hidrolik

Firma Ünvanı : Teknoak Hidrolik Sistemleri

İletişim Bilgileri

TeknoAk HidrolikAtatürk Cad. Uğur Sok. No:59/A Yukarı Dudullu, Ümraniye, Istanbul

0 216 313 60 90

info@teknoakhidrolik.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here